250x130 cm | 1400kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 1400kg |
| Laad vermogen: | 1100kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 250cm |
| Breedte: | 130cm |
| Laadvloerhoogte: | 52cm |
| Accessoires en opties: | Neerklapbaar voor- en achterklep |
| Bouwjaar: | 2015 |
Bouwjaar: 2015
Kenteken: 23-WL-KJ
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat. Opmerking: voorzien van NIEUWE houten bodem
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.