325x187x209 cm | 2700kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 2700kg |
| Laad vermogen: | 1712kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 424cm |
| Breedte: | 187cm |
| Hoogte: | 206cm |
| Laadvloerhoogte: | 50cm |
| Opbouw materiaal: | Aluminium / polyester kap |
| Accessoires en opties: | Klep / deur systeem, aluminium tranenplaat, Design Pakket, Zijdeur |
| Kleur: | Antraciet |
Bockmann KT-PB AL 4018/27 M F
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.