320x175x230 cm | 2400kg, geremd CCF
Prijs marge
| Totaal gewicht: | 2400kg |
| Laad vermogen: | 1370kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 320cm |
| Breedte: | 175cm |
| Hoogte: | 230cm |
| Aantal paarden: | 2 paarden |
| Opbouw materiaal: | Aluminium / polyester kap |
| Zadelkamer: | Nee |
| Aluminium bodem: | ja |
| Trapbescherming zijwanden | ja |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Kleur: | Zwart metallic |
Bouwjaar: 2017
Kenteken: 43-WK-BB
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat. Opmerking: rubbermat op op de aluminium vloer heeft 2 beschadigingen (zie foto’s). Trailer wordt verkocht op basis van huidige staat en heeft rondom wat aandacht nodig.
Van €6.390,-
Voor €5.990,-
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.