390x188x152 cm | 1500kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 1500kg |
| Laad vermogen: | 844kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 288cm |
| Breedte: | 188cm |
| Hoogte: | 152cm |
| Laadvloerhoogte: | 36cm |
| Opbouw materiaal: | Massief polyester |
| Accessoires en opties: | Volpolyester aerodynmische opbouw, hefdak, motor steun 2 x, spanband 2 x |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Kleur: | Wit |
Bouwjaar: 2019
Kenteken: 41-WV-NL
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat welke zeer netjes is. Meerprijs: NIEUWE door ons uit te voeren BOVAG beurt € 350,- excl. BTW
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.