305x180 cm | 2700kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 2700kg |
| Laad vermogen: | 1980kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 305cm |
| Breedte: | 180cm |
| Laadvloerhoogte: | 68cm |
| Accessoires en opties: | Elektrische bediening, achterlicht beschermroosters |
| Elektrische bediening: | Ja |
| Bouwjaar: | 2010 |
Bouwjaar: 2010
Kenteken: 15-WF-NL
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat. Opmerking: voorste as is krom / doorgezakt (zie foto’s). Wordt verkocht op basis van huidige staat.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.