300x130 cm | 2000kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 2000kg |
| Laad vermogen: | 1599kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 300cm |
| Breedte: | 130cm |
| Laadvloerhoogte: | 52cm |
| Accessoires en opties: | Aluminium zijwanden |
| Bouwjaar: | 2006 |
Bouwjaar: 2006
Kenteken: WT-BX-32
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat. Opmerking: houten bodem wordt minder, is t.z.t. aan vervanging toe.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.