300x130 cm | 2700kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 2700kg |
| Laad vermogen: | 2244kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 300cm |
| Breedte: | 130cm |
| Laadvloerhoogte: | 52cm |
| Accessoires en opties: | Oprijbanen geintegreerd in slede |
| Bouwjaar: | 2009 |
Bouwjaar: 2009
Kenteken: 51-WD-NJ
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.