300x130 cm | 2700kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 2700kg |
| Laad vermogen: | 2364kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 300cm |
| Breedte: | 130cm |
| Laadvloerhoogte: | 52cm |
| Accessoires en opties: | Aluminium tranenplaat spatborden |
| Bouwjaar: | 2005 |
Bouwjaar: 2005
Kenteken: WS-DT-70
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.