405x200x210 cm | 3500 kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 3500kg |
| Laad vermogen: | 2404kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 405cm |
| Breedte: | 200cm |
| Hoogte: | 210cm |
| Laadvloerhoogte: | 64cm |
| Accessoires en opties: | Multiplex ABS wit 15mm gladde coatinglaag, zijdeur, LED, achterlicht roosters |
| Kleur: | Wit |
UNIEKE KANS DEMO MODEL 1e TENAAMSTELLING 16 MAART 2026 – ONGEBRUIKT
DEMO PRIJS ALLEEN GELDIG VOOR VOORRAAD MODEL
Alle gesloten plateauwagens van Hapert zijn uitgerust met een compleet gelast en volbad verzinkt chassis en leverbaar als enkel-,tandem of zelfs drie-assige (tridem) aanhangwagen. De wanden zijn uitgevoerd in 15mm. dikke panelen met een meervoudig gelaagde multiplex kern of 25mm. dikke polyester panelen met een kern van isolatiemateriaal. De zeer complete basis uitvoering van alle plateauwagens met gesloten opbouw is uitgevoerd met 2 achterdeuren en voorzien van RVS hang- en sluitwerk en dito bevestigingsmaterialen.
Van €12.647,-
Voor €11.500,-
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.