250x130x150 cm | 1350kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 1500kg |
| Laad vermogen: | 1014kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 250cm |
| Breedte: | 130cm |
| Laadvloerhoogte: | 52cm |
| Accessoires en opties: | ABS gladde wanden, achterdeuren 2 x |
| Bouwjaar: | 2017 |
Bouwjaar: 2017
Kenteken: 36-WR-BB
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.