401x202 cm | 3500kg, geremd tandem
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 3500kg |
| Laad vermogen: | 2800kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 401cm |
| Breedte: | 202cm |
| Laadvloerhoogte: | 68cm |
| Accessoires en opties: | Xpert pakket, Black Label zijborden, Steunpoten, Lier met steun |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kleur: | Zwart |
Bouwjaar: 2023
Kenteken: 34-WX-JJ
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat welke netjes is.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.