405x203 cm | 3500kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 3500kg |
| Laad vermogen: | 2285kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 405cm |
| Breedte: | 203cm |
| Laadvloerhoogte: | 68cm |
| Accessoires en opties: | Voorhek, aluminium rijplaten, stalen vloer, oplaad indicator, 3e remlicht |
| Elektrische bediening: | Ja |
De Hulco Benax Kippers zijn driezijdige kippers die specifiek ontworpen zijn voor het allerzwaarste werk. Deze kippers zijn bijzonder robuust en duurzaam en geschikt voor het transport van zware bulkgoederen. De driezijdige kiepfunctionaliteit vergemakkelijkt het lossen aanzienlijk, vooral op locaties waar flexibiliteit een vereiste is.
Van €10.425,-
Voor €8.860,-
Van €11.670,-
Voor €9.920,-
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.