405x203 cm | 3000kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 3000kg |
| Laad vermogen: | 2365kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 405cm |
| Breedte: | 203cm |
| Laadvloerhoogte: | 68cm |
| Accessoires en opties: | Oprijpakket |
| Bouwjaar: | 2021 |
Bouwjaar: 2021
Kenteken: 11-WBV-8
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat welke zeer netjes. Aanhangwagen verkeerd in nagenoeg NIEUWSTAAT, minimale gebruikssporen.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.