315x165x230 cm | 2400 kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 2400kg |
| Laad vermogen: | 1603kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 315cm |
| Breedte: | 165cm |
| Hoogte: | 230cm |
| Aantal paarden: | 2 paarden |
| Opbouw materiaal: | Aluminium / polyester kap |
| Zadelkamer: | ja, standaard |
| Aluminium bodem: | ja, standaard |
| Trapbescherming zijwanden | ja, standaard |
| Kleur: | Zwart metallic |
De nieuw ontwikkelde Humbaur Equitos Alu Plus
Het voordelige maar super complete instapmodel in het aluminium segment paardentrailers.
Standaard uitrusting zeer compleet o.a. voorzien van:
– Rotvrije 21mm dikke AluBiComp-vloer, met 8mm verlijmde rubbermat
– Opbouw van dubbelwandige, geanodiseerde aluminium profielen
– Equidrive chassis, voorzien van wielschokbrekers
– Afsluitbare zadelkamer met zadelsteun, hoofstelhouder, spiegel
– Grote, afsluitbare instapdeur met 2-punts sluiting
– Ventilerend Rollo systeem voor tochtvrije ventilatie van de binnenruimte
– Polyesterkap zwart metallic met getinte uitzet ramen, 5-voudig verstelbaar
– Trapbescherming gemonteerd tegen de zijwanden
– Gedeelde en beklede borst- en bilstangen met panieksluiting
– Elegante, verzinkte achter steun met geïntegreerde verlichting
– Automatisch neuswiel, centraal gemonteerd met rangeergreep
– Afneembare voerbakken ophangmogelijkheid voor de voederbalen / hooihaken
Van €8.920,-
Voor €8.350,-
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.