255x133x150cm cm | 1350kg, geremd
Prijs marge
| Totaal gewicht: | 1350kg |
| Laad vermogen: | 1085kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 255cm |
| Breedte: | 133cm |
| Hoogte: | 150cm |
| Laadvloerhoogte: | 52cm |
| Accessoires en opties: | Huif 150cm afneembaar |
Bouwjaar: 2016
Kenteken: 01-WP-DB
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat welke zeer netjes is.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.