406x204 cm | 3500kg, geremd spiraal vering
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 3500kg |
| Laad vermogen: | 2735kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 406cm |
| Breedte: | 204cm |
| Laadvloerhoogte: | 66cm |
| Accessoires en opties: | Aluminium oprijbanen, onafhankelijke vering, Black Edition, LED |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kleur: | Zwart |
Bouwjaar: 2021
Kenteken: 79-WZ-HJ
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat welke zeer netjes is.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.