445x230x232 cm | 3500kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 3500kg |
| Laad vermogen: | 1650kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 445cm |
| Breedte: | 230cm |
| Hoogte: | 232cm |
| Laadvloerhoogte: | 62cm |
| Aantal paarden: | 3 |
| Zadelkamer: | ja, standaard |
| Aluminium bodem: | ja, standaard |
| Trapbescherming zijwanden | ja, standaard |
| Accessoires en opties: | Ruime & luxe living, achterlader |
| Kleur: | Range Rover Corris Grey 873 |
De Steinsberger Anka BIH 3 paards trailer is opgebouwd met een geïsoleerde vol polyester opbouw en standaard voorzien van een aluminium bodem met een verlijmde rubbermat. Deze ruime XL paardentrailer is voorzien van een lange achterklep afgewerkt met tapijt en aluminium klimlatten. Het paardengedeelte is voorzien van 2 stuks verstelbare tussen schotten en biedt ruimte aan 3 (kleinere) paarden, verder zeer compleet uitgerust met dakluik, elektrische ventilatie en 3 stuks schuiframen welke tevens middels scharniersysteem naar boven opengeklapt kan worden. Dit model is uitgerust met een ruime en luxe living welke toegankelijk is via het paardengedeelte middels doorloopdeur. De living is standaard voorzien van slaapplaatsen voor 2 personen, zitbankjes met tafel, douche, keukentje met o.a. stromend water, magnetron en koelkast en tevens eigen accu en acculader welke middels een extern laadpunt opgeladen kan worden.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.