305x160 cm | 1800 kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 1800kg |
| Laad vermogen: | 1100kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 305cm |
| Breedte: | 160cm |
| Laadvloerhoogte: | 45cm |
| Opbouw materiaal: | aluminium |
| Aluminium bodem: | ja |
| Elektrische bediening: | Ja |
| Hydraulisch kantelbaar: | Ja |
De op klantenwens gebouwde Titan elektrisch / hydraulisch kantelbare machine transporter. Deze aanhangwagen is elektrisch / hydraulisch kantelbaar en voorzien van een aluminium tranenplaat vloer.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.