350x150x140 cm | 1500kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 1500kg |
| Laad vermogen: | 1115kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 350cm |
| Breedte: | 150cm |
| Laadvloerhoogte: | 68cm |
| Accessoires en opties: | Huif 140cm kleur zwart afneembaar |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Kleur: | Zwart |
Bouwjaar: 2015
Kenteken: 39-WL-PZ
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.