305x160x190 cm | 2000kg, geremd
Excl. BTW/leges/afleverkosten
| Totaal gewicht: | 2000kg |
| Laad vermogen: | 1595kg |
| Geremd: | Ja |
| Lengte: | 305cm |
| Breedte: | 160cm |
| Laadvloerhoogte: | 71cm |
| Accessoires en opties: | Huif 190cm, scharnierbaar, opklapbaar |
| Bouwjaar: | 2003 |
Bouwjaar: 2003
Kenteken: WH-BD-61
Technisch: op basis van huidige (ingeruilde) staat. Opmerking: huif is aan binnenzijde afgewerkt met loofrek profiel en is volledig scharnierbaar op te klappen.
Wilt u meer informatie over deze aanhangwagen of een offerte? Vul dan geheel vrijblijvend onderstaand formulier in. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met u op.